| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 1.0m³ |
| Max Digging Radius | 9380mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC220-7 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 0.13m³ |
| Max Digging Radius | 5125mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Max Digging Radius | 7730mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 0.8m³ |
| Max Digging Radius | 9380mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 1.0m³ |
| Max Digging Radius | 9380mm |
| Keywords | Used Forklift |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Wheel |
| Rated Lifting Capacity | 3TON |
| Fork Length | 1200mm |
| Keywords | Used Forklift |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Wheel |
| Rated Lifting Capacity | 5TON |
| Fork Length | 1500mm |