| Moving Type | Wheel Loader |
|---|---|
| Engine | Origin |
| Color | Yellow |
| Model | WA320-3 |
| Brand | Komatsu |
| Moving Type | Wheel Loader |
|---|---|
| Engine | Origin |
| Color | Yellow |
| Model | WA320-3 |
| Brand | Komatsu |
| Keywords | Used Loader |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Standard Bucket Capacity | 3.2m³ |
| Net Power | 146kw |
| Keywords | Used Loader |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Standard Bucket Capacity | 3.2m³ |
| Net Power | 146kw |
| Keywords | Used Loader |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Standard Bucket Capacity | 3m³ |
| Net Power | 146kw |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine Weight | 30700kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 1.5m³ |
| Machine Weight | 35020kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine Weight | 30700kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine Weight | 30700kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 1m³ |
| Machine Weight | 20500kg |