| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC70 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC60 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC220-7 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Max Digging Radius | 11100mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 2.1m³ |
| Max Digging Radius | 12005mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 13.7m³ |
| Max Digging Radius | 15780mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 2.1m³ |
| Max Digging Radius | 12005mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 2.5m³ |
| Max Digging Radius | 11985mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 0.08m³ |
| Max Digging Radius | 5030mm |