| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 0.44m³ |
| Max Digging Radius | 8085mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 1.5m³ |
| Max Digging Radius | 11100mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 2.1m³ |
| Max Digging Radius | 12005mm |
| Keywords | Used Wheel Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 0.63m³ |
| Max Digging Radius | 2400mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Bucket Capacity | 2.1m³ |
| Max Digging Radius | 12005mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine Weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 1.4m³ |
| Machine Weight | 32300kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine Weight | 13000kg |
| Engine | Origin |
|---|---|
| Conditon | Used |
| Weight | 20ton |
| Type | Crawler |
| Colour | Yellow |
| Engine | Origin |
|---|---|
| Conditon | Used |
| Weight | 3.5ton |
| Type | Crawler |
| Colour | Yellow |