| Max Digging Depth | 6920mm |
|---|---|
| Engine | Origin |
| Conditon | Used |
| Weight | 24ton |
| Type | Crawler Excavator |
| Moving Type | Crawler Excavator |
|---|---|
| Engine | Origin |
| Make | Sy35U |
| Year | 2020 |
| Speed | 6km/h |
| Max Digging Depth | 6920mm |
|---|---|
| Engine | Origin |
| Conditon | Used |
| Weight | 21ton |
| Type | Crawler Excavator |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Bucket Capacity | 0.19m³ |
| Max Digging Radius | 5995mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.92m³ |
| Machine Weight | 20900kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Bucket Capacity | 0.5m³ |
| Max Digging Radius | 8340mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Brand | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Origin | Japan |
| Location | Shanghai,China |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Bucket Capacity | 0.8m³ |
| Max Digging Radius | 9920mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 1.0m³ |
| Max Digging Radius | 9380mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving Type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.92m³ |
| Machine Weight | 20900kg |