| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Certification | CO/ISO |
| Condition | 90% New |
| Key Words | CATERPILLAR Hydraulic Excavator |
| Excavator | Caterpillar Excavator |
| Condition | Used Mini Backhoe |
|---|---|
| Year | 2021 |
| Type | Hydraulic Crawler Excavator |
| Hours | 1190 |
| Condition | Good Used Excavator |
| Condition | Used Excavator |
|---|---|
| Year | 2023 |
| Keywords | Used Excavator |
| Make | DOOSAN |
| Working Weight (kg) | 7900 |
| Year | 2020 |
|---|---|
| Operating Weight | 6 Ton |
| Bucket Capacity | 0.3m³ |
| Machine Weight | 6000 KG |
| Hydraulic Cylinder Brand | Cat |
| Year | 2020 |
|---|---|
| Operating Weight | 7 T(7.72short Tons ) |
| Bucket Capacity | 0.3m³(10.59ft3) |
| Machine Weight | 7000 KG(15432.36lb) |
| Hydraulic Cylinder Brand | Cat |
| Year | 2020 |
|---|---|
| Operating Weight | 3.5 Ton |
| Bucket Capacity | 0.15m³ |
| Machine Weight | 3500 KG |
| Hydraulic Cylinder Brand | Cat |
| Year | 2020 |
|---|---|
| Operating Weight | 6 Ton |
| Bucket Capacity | 0.3m³(10.59ft3) |
| Machine Weight | 6000 KG(13227.74lb) |
| Hydraulic Cylinder Brand | Cat |
| Year | 2020 |
|---|---|
| Operating Weight | 8 Ton |
| Bucket Capacity | 0.4m³ |
| Machine Weight | 8000 KG |
| Hydraulic Cylinder Brand | Cat |
| Year | 2020 |
|---|---|
| Operating Weight | 3.5 Ton |
| Bucket Capacity | 0.15m³(5.30ft3) |
| Machine Weight | 3500 KG(7716.18lb) |
| Hydraulic Cylinder Brand | Cat |
| Year | 2020 |
|---|---|
| Operating Weight | 3.5 Ton |
| Bucket Capacity | 0.15m³(5.30ft3) |
| Machine Weight | 3500 KG(7716.18lb) |
| Hydraulic Cylinder Brand | Cat |